Czym wyróżnia się Pan Rogal?

Czym wyróżnia się Pan Rogal?

Pan Rogal to poduszka stworzona dla Ciebie, by pomóc Ci w tym pięknym, lecz często przysparzającym wiele pytań i problemów okresie, jakim jest bycie mamą małego i wymagającego malucha.


Zaprojektowany w konsultacji z położnymi, by zadbać o najmniejsze detale, mogące wpłynąć na jakość Waszych karmień. Testowany przez wiele mam mających problem z odpowiednim ułożeniem swojego dziecka. Dopasowanie Pana Rogala do Twojej sylwetki, jego forma i wysokość sprawia, że nie ma obawy, że dziecko zsunie się z poduszki podczas karmienia. Nie zapada się, dba o fizjologiczne ułożenie dziecka w trosce o jego prawidłową postawę i napięcie mięśniowe.


Dzięki możliwości zapięcia w pasie pozwala osiągnąć odpowiednią stabilizację w pozycji matki i dziecka. To ważne szczególnie w początkowym i często ciężkim dla Ciebie czasie połogu, gdy spędzasz mnóstwo czasu na karmieniu swojego malucha. Rzadko myślisz wtedy o swoim komforcie, co może być dla Ciebie pułapką.


Pan Rogal zadba o to, żebyś mogła komfortowo przystawiać dziecko w różnych pozycjach, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka patologii takich jak zastoje czy zapalenia piersi. Jeśli karmisz butelką, Pan Rogal również jest dla Ciebie – zapewni Ci wygodną, optymalną i fizjologiczną pozycję, dzięki której i Ty, i maluch poczujecie się komfortowo.


Pan Rogal jest samowystarczalny, co oznacza, że wybierając go nie będziesz musiała otaczać się stosem wypadających spod siebie poduszek i co sprawi, że karmienie stanie się prostsze, a budowanie bliskiej relacji z dzieckiem jeszcze przyjemniejsze. Bardzo zależało nam, żeby Pan Rogal wyróżniał się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też jakością. Właśnie dlatego został wykonany tylko z polskich, certyfikowanych i atestowanych materiałów w polskiej szwalni.

Więcej wpisów

X